Hakkımızda

 

Motosikletleriniz için bakım ve onarım hizmetleri sunan firmamız yedek parça temininde de sizlere hizmet sunmaktadır. Motosikletlerin hasarlarının ve arızalarının onarılması konusunda profesyonel hizmetler sunan firmamız her türlü hasar ve arıza için onarım çalışması yapmaktadır.

Alanında uzman olan ustaları ve konusunda deneyimli olan ekibi ile marka ve modeli ne olursa olsun motosikletlerinizin onarım işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Yedek parça konusunda da sizlere başarılı bir şekilde hizmetler sunan firmamız lastik değişimi, jant değişimi, yağ değişimi ve tüm parça ile aksesuarlarının değişim işlemlerini yapmaktadır. Mekanik ve kaporta hasarlarının onarılması ve parçaların değiştirilmesi konusunda hizmet sunan firmamız rutin bakımların yapını da sağlamaktadır.

Tekirdağ Saray motosiklet bakım onarım alanında çalışmalar yapan firmamız motosikletlerinizin her türlü bakımı ve onarımı için çalışmalar yürütmektedir. Sektöründe yıllardır başarılı şekilde hizmetler sunan firmamız motosiklet lastiklerinin onarımı ve değişimi konusunda da sizlere hizmet sunmaktadır. Lastiklerin tüm hasarlarında gerekli onarım işlemleri veya lastik değişim işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Bunun yanında jantların hasarlarında onarım veya değişim işlemleri de yapılmaktadır.

Motosiklet alanında uzman olan ustalarımız tüm marka ve modeller için bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktadır. Gelişmiş ekipmanların bulunduğu tamirhanemizde sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Güven içerisinde bizlere emanet edeceğiniz motosikletlerinizi ilk günkü performansına ulaştırmaktayız. Alanında uzman olan firmamız sizlerin memnuniyetini kazanmayı hedefi haline getirerek ve çalışmalarını bu yönde geliştirmektedir.